Terminai ir sąlygos

Sveiki apsilankę www.agriclub.lt svetainėje. Ši svetainė buvo sukurta siekiant teikti bendrą informaciją apie Syngenta produktus ir paslaugas. Jūs galite naudotis šia svetaine, atsižvelgiant į žemiau nurodytus terminus ir sąlygas.
 
Sutikimas su terminais ir sąlygomis
 
Prašome skirti keletą minučių peržiūrėti terminus ir sąlygas. Naudodamiesi šia svetaine jūs sutinkate su šioje svetainėje pateiktais terminais ir sąlygomis. Jei jūs nesutinkate laikytis šioje svetainėje pateiktų sąlygų, jūs negalite naudotis šia svetaine bei joje pateiktu turiniu.
 
Terminai ir sąlygos gali keistis
 
Syngenta pasilieka teisę atnaujinti ar pakeisti sąlygas, bet kuriuo metu be išankstinio įspėjimo. Jūsų naudojimasis svetaine po sąlygų pakeitimo, reiškia sutikimą su jomis.  Dėl to mes raginame susipažinti su nuostatomis ir sąlygomis kiekvieną kartą naudojantis šia svetaine.

Privatumo politika
 
Syngenta įsipareigoja gerbti asmenų, kurie naudojasi šia svetaine privatumą. Daugiau informacijos apie Privatumo politiką rasite čia.
 
Autorinės teisės ir teisės naudoti turinį
 
Visa informacija esanti šioje svetainėje, įskaitant tekstus, nuotraukas, iliustracijas, grafikus, garso ir vaizdo įrašus bei kitus duomenis, yra apsaugoti autorių teisių.
 
Prekės ženklai
 
Visi prekiniai ženklai, paslaugų ženklai ir logotipai, pateikti šioje svetainėje (toliau Prekių ženklai) yra registruoti Syngentos prekių ženklai, vieno iš jos filialų ar trečiųjų šalių, kurios patikėjo savo prekės ženklų licencijas Syngenta kompanijai arba vienam iš jos filialų.
Jūs negalite kopijuoti  ar kitaip naudoti šių prekės ženklų, negavę išankstinio rašytinio sutikimo iš prekių ženklo savininko.
 
Trečiųjų šalių informacija
 
Dalis informacijos, straipsnių ir kitos medžiagos, prieinamos šioje svetainėje, yra suteiktos bendrovei Syngenta trečiųjų šalių. Syngenta neatsako už šios informacijos teisingumą, tikslumą ar išsamumą ir neprisiima jokios atsakomybės už jos teisėtumą.
 
Nuorodos į kitas interneto svetaines
 
Šioje svetainėje yra pateikiamos nuorodos į svetaines, kurios nėra valdomos ar administruojamos Syngenta kompanijos. Syngenta kompanija nekontroliuoja šių svetainių ir neatsako už jų turinį. Jeigu naudojatės šiomis internetinėmis svetainėmis, už riziką esate atsakingi jūs patys.
 
Informacija apie produktus
 
Bet kokia informacija pateikiama šioje svetainėje yra tik bendro pobūdžio. Dėl konkrečių patarimų ir išsamių instrukcijų apie mūsų produktus ir paslaugas, prašome kreiptis Syngenta kompanijos darbuotojus. Jei ketinate naudoti augalų apsaugos produktus ar sėklas, turite perskaityti etiketes ir laikytis nurodymų, pateiktų kartu su produktu bei laikytis visų galiojančių įstatymų ir reglamentų, susijusių su to produkto naudojimu. Prieš vartojant bet kokį augalų apsaugos produktą, įsitikinkite, kad jo naudojimas yra užregistruotas jūsų šalyje.
 
Visuotinis prieinamumas
 
Kadangi skirtingos šalys turi skirtingus įstatymus ir reikalavimus, kai kurie produktai yra prieinami tik tam tikrose šalyse. Šioje svetainėje gali būti nuorodų į Syngenta gaminius, programas ir paslaugas, kurie nėra arba negali būti reklamuojami mūsų šalyje. Šios nuorodos nereiškia, kad Syngenta ketina paskelbti apie tokių produktų, programas ar paslaugas jūsų šalyje. Jei turite klausimų, apie tai kuriuos produktus, programas ir paslaugas galima įsigyti, teiraukitės savo šalies Syngenta pardavimų atstovų arba susisiekite su Syngenta.
 
Teisė keisti svetainę
 
Syngenta pasilieka teisę keisti šios svetainės turinį ir funkcionalumą. Taip pat pasilieka teisę apriboti prieigą prie šios svetainės arba nutraukti šios svetainės veikimą bet kuriuo metu ir be jokios priežasties, be įspėjimo. Syngenta neatsako už bet kokias tokių pakeitimų pasekmes.
 
Pasiūlymas arba kvietimas investuoti
 
Šio puslapio informacija nėra ir negali būti laikoma kaip pasiūlymas arba kvietimas investuoti arba teikti pasiūlymus dėl Syngenta kompanijos akcijų ar kitų vertybinių popierių. Akcijų kainos ir pajamos iš šios veiklos gali padidėti arba sumažėti bet kuriuo metu, o potencialūs investuotojai turi žinoti, kad ankstesni rezultatai gali neatitikti ateities prognozių. Prieš priimant bet kokį sprendimą dėl investicijų, būsimieji investuotojai turėtų ieškoti nepriklausomų finansinių konsultacijų.
 
Į ateitį nukreipti išsireiškimai
 
Mūsų svetainėje gali būti naudojami į ateitį nukreipti išsireiškimai. Tokie išsireiškimai yra pagrįsti dabartiniais planais, skaičiavimais ir prognozėmis. Tokie išsireiškimai kalba apie jų pateikimo dieną ir Syngenta neįsipareigoją jų atnaujinti, atsižvelgiant į naują informaciją arba naujus įvykius
 
Garantijos atsisakymas
 
Ši svetainė yra pateikiama „tokia, kokia yra“ be jokių garantijų. Syngenta ir jos dukterinės įmonės atsisako visų garantijų, numanomų ar įstatymuose numatytų. Syngenta negarantuoja, kad ši svetainė bus prieinama bet kuriuo metu ar bet kurioje vietoje, arba kad jos veikla bus prieinama nenutrūkstamai, be sutrikimų. Syngenta neprisiima jokios garantijos, kad šios svetainės turinys yra apsaugotas nuo virusų ar kitų kodo pažeidimų, kurie gali daryti žalą. Nors Syngenta siekia užtikrinti aukštą kokybę ir deda visas pastangas, kad pateiktų tikslią ir atnaujintą informaciją, informacija paskelbta šioje svetainėje gali būti neišsami arba pasenusi, joje gali būti netikslumų ar rašybos klaidų.
 
Atsakomybės apribojimas
 
Syngenta, jos filialų vadovai, darbuotojai ir atstovai negali būti atsakingi už bet kokius tiesioginius ar netiesioginius nuostolius susijusius su prieiga prie svetainės, naudojimusi svetaine ar negalėjimu naudotis šia svetaine, negali būti atsakingi už šioje svetainėje pateiktos informacijos pagrįstuma. Nepažeisdama pirmiau išdėstytų nuostatų, Syngenta nebus atsakinga už bet kokias galimas klaidas.
 
Pilna galiojanti informacija apie Sąlygas ir terminus pateikiama čia.
 
Įsigaliojimo data
 
Aukščiau nurodyti terminai ir sąlygos įsigalioja nuo sausio 12, 2010.
 
Atidaryti

Turite klausimų?

Rašykite mums ir mes susisieksime
Užpildyta klaidingai
Uždaryti