Terminai ir sąlygos

Sveiki apsilankę www.agriclub.lt svetainėje. Ši svetainė buvo sukurta siekiant teikti bendrą informaciją apie Syngenta produktus ir paslaugas. Jūs galite naudotis šia svetaine, atsižvelgiant į žemiau nurodytus terminus ir sąlygas.

Priėmimo sąlygos

Prašome skirti keletą minučių peržiūrėti terminus ir sąlygas. Atidarydami ir naudodamiesi šiuo puslapiu jūs sutinkate su terminais ir sąlygomis. Jei jūs nesutinkate laikytis ir būti saistomi šių terminų ir sąlygų, jūs galite neturėti prieigos, naudojimo ar parsisiųsti medžiagos iš šio tinklalapio. Privatumo pareiškimas, kurį galima rasti šioje interneto svetainėje per nuorodą šalia nuorodų į šias Sąlygos ir taisyklės, yra neatskiriamas nuo šių sąlygų. Terminai ir sąlygos gali keistis, "Syngenta" pasilieka teisę atnaujinti ar pakeisti sąlygas, bet kuriuo metu be įspėjimo. Dėl šios priežasties mes raginame susipažinti su šiomis nuostatomis ir sąlygomis, kiekvieną kartą naudojantis šia svetaine.
 
Autorinės teisės ir teisės naudoti turinį
 
Visa informacija esanti šioje svetainėje, įskaitant tekstus, nuotraukas, iliustracijas, grafikus, garso bei video įrašus ir duomenys, yra apsaugoti autorių teisių.
 
Prekės ženklai
 
Visi prekiniai ženklai, paslaugų ženklai ir logotipai, rodomi šioje svetainėje (toliau "Prekių ženklai") yra registruoti prekių ženklai, Syngentos, vieno iš jos filialų ar trečiųjų šalių, kurios patikėjo savo markės licencijas Syngenta kompanijai arba vienam iš jos filialų. Išskyrus atvejus, aiškiai nurodytus, šiose sąlygose, Jūs negalite kopijuoti, demonstruoti ar kitaip naudoti prekių ženklų, negavę išankstinio rašytinio sutikimo iš prekių ženklo savininko.

Trečiųjų šalių informacija
 
Dalis informacijos, straipsnių ir kitos medžiagos, prieinamos per šią svetainę yra pateiktos bendrovei Syngenta trečiųjų šalių. Syngenta neatsako už šios informacijos teisingumą, tikslumą ar išsamumą ir neprisiima jokios atsakomybės už jos teisėtumą.
 
Nuorodos į kitas interneto svetaines

Šioje svetainėje yra nuorodos į svetaines, kurios nėra valdomos ar administruojamos Syngenta kompanijos. Syngenta kompanija nekontroliuoja šių svetainių ir neatsako už jų turinį. Prieiti ir naudotis šių interneto svetainių turiniu galite tik savo pačių rizika.

Produktų informacija
 
Bet kuri informacija, ar šio tinklalapio nuorodos yra tik bendro pobūdžio. Dėl konkrečių patarimų ir išsamių instrukcijų apie mūsų produktus ir paslaugas, prašome kreiptis Syngenta kompanijos darbuotojus. Jei ketinate naudoti augalų apsaugos produktus ar sėklas, turite perskaityti etiketę ir laikytis nurodymų, pateiktų kartu su produktu bei laikytis visų galiojančių įstatymų ir reglamentų, susijusių su to produkto naudojimu. Prieš vartojant bet kokį augalų apsaugos produktą, įsitikinkite, kad jis yra registruotas naudoti jūsų šalyje.

Visuotinis prieinamumas

Kadangi skirtingose šalyse visame pasaulyje yra įvairių įstatymų ir norminių reikalavimų, kai kurie produktai yra prieinama tik kai kuriose šalyse. Šioje svetainėje gali būti nuorodų arba kryžminių nuorodų į Syngenta gaminius, programas ir paslaugas, nėra arba negali būti reklamuojami mūsų šalyje. Šios nuorodos nereiškia, kad "Syngenta" ketina paskelbti apie tokių produktų, programas ar paslaugas mūsų šalyje. Jei turite klausimų, apie tai kuriuos produktus, programas ir paslaugas galima įsigyti, teiraukitės vietos Syngenta pardavimų atstovų arba susisiekite su Syngenta.

Teisė keisti svetainę

"Syngenta" pasilieka teisę keisti turinį ir funkcionalumą šio tinklalapio. Bet kokiu būdu apriboti prieigą prie šios svetainės arba nutraukti šios svetainės veikimą bet kuriuo metu ir be jokios priežasties, be įspėjimo ir neatsako už bet kokias tokių pakeitimų pasekmes.

Pasiūlymas arba kvietimas investuoti

Šio puslapio informacija nėra ir negali būti laikoma kaip pasiūlymas arba kvietimas investuoti arba teikti pasiūlymus dėl Syngenta kompanijos akcijų ar kitų vertybinių popierių. Akcijų kainos ir pajamos iš šios veiklos gali padidėti arba sumažėti bet kuriuo metu, o potencialūs investuotojai turi žinoti, kad ankstesni rezultatai gali neatitikti prognozių. Būsimieji investuotojai turėtų ieškoti nepriklausomų finansinių konsultacijų prieš priimant bet kokį sprendimą dėl investicijų.
 
Perspektyviniai pareiškimai

Mūsų svetainėje gali būti pateikta ateities prognozių. Šie pareiškimai yra pagrįsti dabartiniais planais, skaičiavimais ir prognozėmis, dėl kurių Syngenta neįsipareigoja atnaujinti bet kokių pareiškimų, atsižvelgiant į naują informaciją arba būsimus įvykius.

Garantijos atsisakymas

Ši svetainė yra pateikiama "tokia, kokia yra" be jokių garantijų. Syngenta ir jos dukterinės įmonės šiuo atsisako visų garantijų, numanomų ar įstatymuose numatytų. "Syngenta" negarantuoja, kad ši svetainė bus prieinama bet kuriuo metu ar betkurioje vietoje, arba kad jos veikla bus prieinama be pertrūkio ar sutrikimų. Syngenta neprisiima jokios garantijos, kad šios svetainės turinys yra apsaugotas nuo virusų ar kitų kodo pažeidimų, kurie gali daryti žalą. Nors Syngenta padarė ir toliau deda visas pagrįstas pastangas pateikti tikslią ir atnaujintą informaciją, Informacija paskelbta šioje svetainėje gali būti neišsami arba pasenusi, ir gali būti netikslumų ar rašybos klaidų.

Atsakomybės apribojimas

Jokiu atveju "Syngenta", jos filialų arba bet kurio jų vadovai, darbuotojai ir atstovai negali būti atsakingi už bet kokius tiesioginius ar netiesioginius nuostolius, ar žalos susijusios su prieiga prie naudojimo ar negalėjimo naudotis šia svetaine arba bet kurios šioje svetainėje pateiktos informacijos pagrįstumu. Nepažeisdama pirmiau išdėstytų nuostatų, "Syngenta" nebus atsakinga už bet kokias galimas klaidas ar praleistą šio puslapio turinį.
 
Pilna galiojanti informacija apie Sąlygas ir terminus pateikiama čia.
 
Įsigaliojimo data

Aukščiau nurodyti terminai ir sąlygos įsigalioja nuo sausio 12, 2010.
 
Atidaryti

Turite klausimų?

Rašykite mums ir mes susisieksime
Užpildyta klaidingai
Uždaryti